DIAGNOSTYKA ZAKAŻEŃ

icon1

Zestaw WizDx™ COVID-19 CrystalMix™ Multi PCR

Test jakościowy, o wysokiej czułości i specyficzności opierający się na amplifikacji w czasie rzeczywistym określonych fragmentów 2 genów targetowych ORF1ab i N, kodowanych przez SARS-CoV-2 (zgodnie z zaleceniami WHO). Zestaw zawiera niezbędny komplet odczynników do przeprowadzenia reakcji tj. mieszaninę reakcyjną do odwrotnej transkrypcji i amplifikacji z użyciem sond wraz z kontrolą pozytywną.
icon1

LiliF™ COVID-19 Real-Time RT-PCR Kit (Lyo)

Umożliwiają jakościowe wykrywanie koronawirusa 2019 (SARS-CoV-2) za pomocą RT-PCR w czasie rzeczywistym w próbkach klinicznych. To gotowe do użycia testy, które zawierają mix reakcyjny w formie liofilizatu w stripach lub ependorfach, oraz wszystkie niezbędne odczynniki do przeprowadzenia testu PCR w czasie rzeczywistym w ustabilizowanym formacie. Ponadto kontrola wewnętrzna umożliwia wykrycie ewentualnego zahamowania reakcji. Zaletą testów liofilizowanych jest ich stabilność w temperaturze pokojowej oraz prosta i szybka procedura wykonania oznaczenia.

icon1

LiliF™ COVID-19 Real-Time RT-PCR Kit

to zestaw do diagnostyki in vitro, który pomaga diagnozować zakażenia COVID-19. Wykrywa RNA wirusa SARS-CoV-2 (gen E i gen RdRp, gen N) w próbce pacjenta (plwocina , wymaz z nosogardzieli, wymaz z jamy ustnej i gardła) poprzez reakcję łańcuchową polimerazy w czasie rzeczywistym (PCR). Zestaw zawiera kontrolę wewnętrzną która umożliwia wykrycie ewentualnego zahamowania reakcji oraz kontrolę obecności materiału ludzkiego w badanej próbce.

icon1

AccuPower ®COVID-19 Real-Time RT-PCR Kit

to zestaw do diagnostyki in vitro, który pomaga diagnozować zakażenia COVID-19. Wykrywa RNA wirusa SARS-CoV-2 (gen E i gen RdRp) w próbce pacjenta (plwocina , wymaz z nosogardzieli, wymaz z jamy ustnej i gardła) poprzez reakcję łańcuchową polimerazy w czasie rzeczywistym (PCR).

icon1

AccuPower® SARS-CoV-2 Variants ID2 Kit (RUO)

to zestaw do diagnostyki in vitro, który pomaga diagnozować warianty SARS-CoV-2. Gen spike (gen S) jest kluczowym regionem do monitorowania mutantów z niedawnymi wariantami powstającymi z SARS-CoV-2

icon1

Humasis COVID-19 IgG/IgM

to jednoetapowy test diagnostyczny in vitro oparty o metodę immunochromatograficzną. Służy jako badanie do jakościowego wykrywania immunoglobulin IgG i IgM wytwarzanych przeciwko wirusowi SARS CoV-2 w ludzkiej krwi. Test może być elementem wstępnej diagnostyki w kierunku choroby COVID-19. Zestaw jest kompletny i zwiera wszystkie niezbędne do wykonania oznaczenia komponenty, także te niezbędne do pobrania krwi poprzez nakłucie opuszka palca.

icon1

Humasis COVID-19 Antigen

to jednoetapowy test diagnostyczny in vitro oparty o metodę immunochromatograficzną. Służy jako badanie do jakościowego wykrywania antygenu wirusa SARS CoV-2. W zestawie do testu obecne są flokowane, giętkie wymazówki oraz bufor w pojedyńczo pakowanych probówkach, co w znacznym stopniu ogranicza ewentualną kontaminację. Dzięki wygodnemu w użyciu zakraplaczowi możliwe jest dozowanie właściwej ilości próbki bezpośrednio na okienko testowe.

icon1

HUMASIS COVID-19/FLU AG COMBO​

to szybki test Combo do jednoczesnego wykrywania antygenu SARS CoV-2 i Influenzae A i B w
wymazach z nosogardzieli.